Google gaat riolering filmen


Eén zoekopdracht in Google schijnt evenveel stroom te verbruiken als een spaarlamp die een uur brandt. Ik googelde net TerZake in Street View. Maar dichterbij dan de hoek kon ik niet komen. En vandaar zie je door de bomen TerZake niet meer. Dat was dus een zinloze zoekactie. Als we dat allemaal elke dag één keer doen, verbruiken we 16 miljoen branduren van een spaarlamp. Daar kan geen zomertijd tegenop.

 

Google is de beroerdste niet en wil graag iets terugdoen voor het milieu. Daarom gaan ze niet alleen bovengronds, maar ook ondergronds filmen. In al die afgelegen hoekjes van het riool, waar multinationals hun afval illegaal dumpen. De resultaten laten vast niet lang op zich wachten, want Google werkt snel. In Street View staat al 75.000 kilometer aan gefilmde Nederlandse bodem. En ik stel me zo voor dat hun cameraploeg in het riool nóg vlugger zal zijn.

 

Oh, u snapt het al. Dit is een 1 aprilgrap inderdaad. Maar de reikwijdte van concern Google groeit met de dag. En daar is geen Force tegen opgewassen.

 

Reikwijdte Google concern

TerZake "Welbergweg 9" in Street View





   internet | 29 mrt 2010 13:48